ППЗІІФ "Тернопіль - Логістік"

ППЗІІФ "Тернопіль - Логістік"

Маркування транспортуМаркування транспортних засобів

       Для підвищення уваги інших учасників дорожнього руху транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі, маркуються інформаційними таблицями небезпечного
вантажу (табличками оранжевого кольору) та знаками небезпеки (інформаційними
табло).
       Транспортні одиниці, що перевозять небезпечні вантажі, повинні мати дві розміщені у вертикальній площині інформаційні таблиці небезпечного вантажу. Одна із цих таблиць повинна закріплюватися спереду, а друга - ззаду, а обидві - перпендикулярно повздожній осі транспортної одиниці.
       Інформаційні таблиці небезпечного вантажу та знаки небезпеки, крім цього, надають важливу інформацію рятувальним службам у разі аварії.

Приклади маркування транспортних засобів:

При перевезенні в упаковках, автомобіль маркується чистими таблицями попереду та позаду.
(крім небезпечних вантажів класів 1 та 7 )При перевезенні в упаковках 1-го класу


При перевезенні в автоцистернах однієї небезпечної речовини (приклад: бензин моторний)


У випадках, коли на транспортній одиниці перевозиться тільки одна небезпечна речовина, наявність додаткових інформаційних таблиць не обов'язкова за умови, що на таблицях, встановлених попереду та позаду, вказано ідентифікаційний номер небезпеки та номер ООН.


При перевезенні в багатосекційних автоцистернах, в яких перевозяться речовини з номерами ООН 1202, 1203, 1223 або авіаційне паливо (ООН 1268 чи 1863), у разі відсутності іншої небезпечної речовини можуть розміщуватись дві інформаційні таблиці небезпечного вантажу. При цьому на них має вказуватись ідентифікаційний номер небезпеки та номер ООН, передбачені для найбільш небезпечної речовини, тобто для речовини з найнижчою температурою спалаху. 


При перевезенні в багатосекційних автоцистернах, в яких перевозяться речовини з різними класами небезпеки, повинні мати дві розміщені у вертикальній площині інформаційні таблиці небезпечного вантажу. Одна із цих таблиць повинна закріплюватися спереду, а друга - ззаду, без вказаного ідентифікаційного номеру небезпеки та номеру ООН . При цьому на кожній секції з обох боків повинні розміщуватись інформаційні таблиці та вказуватись ідентифікаційний номер небезпеки та номер ООН. Знаки небезпеки розміщуються на кожній секції по обидва боки. 


Приклади маркування:
Паливо Дизельне


або


Пропан


або


Газів вуглеводневих суміш зріджена, н.з.к


або


Бутан


або


Тетрафторетан


або


Рідини підвищеної температури (Бітум)


або


Хлор


або


Агрохімікати. Міндобрива на основі нітрату амонію


або


Жмих


або
Якщо у вас виникли додаткові питання, будь ласка, зателефонуйте нам за телефоном (0352) 43-10-95    моб. (067) 74-76-724
Copyright  © 2000 - 2017, "Ternopil - Logistic". All rights reserved