ППЗІІФ "Тернопіль - Логістік"

ППЗІІФ "Тернопіль - Логістік"


Курси навчання водіїв ДОПНВ

Наша фірма проводить курси підготовки водіїв ДОПНВ для всіх класів небезпечних вантажів. Більш детальну інформацію про курси натисніть тут.


 
Що таке ДОПНВ?

ДОПНВ-це Європейська Угода про міжнародне перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом, узгоджених усіма державами в Європі для безпечного транспортування товарів, які можуть бути небезпечні для людини, майна і навколишнього середовища. У задоволенні вимог ДОПНВ, навчання є обов'язковим для водіїв та інших осіб, які беруть участь у переміщенні небезпечних вантажів.


 
Що таке типи транспортних засобів?

До 2007 року вони були застосовані тільки для водіїв, які доставляють товари, транспортні засоби більше 3,5 т повною масою, щоб мати відповідне Свідоцтво про підготовку водія ДОПНВ, з 2007 р. будь-які транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі, включно. У деяких випадках це буде також включати параметрами транспортного засобу, офіційно затвердженого типу, це було б для цистерн і тих, що перевозять вибухові та радіоактивні матеріали.


ЩО ТАКЕ НАВЧАННЯ ДОПНВ?

  
Мінімум 3-денний курс є обов'язковим для навчання ДОПНВ (базовий курс); він охоплює основні принципи правильного і безпечного транспортування небезпечних вантажів і властивостей класів що перевозяться вантажами.

   В ході навчання ДОПНВ, студенти будуть перевірені на їх теоретичне осмислення,  у тому числі:

                   •  Що робити в надзвичайній ситуації
                   •  Використання вогнегасників
                   •  Надання невідкладної першої допомоги

    Навчання ДОПНВ складається з різних курсів, в залежності від класу перевезення небезпечних вантажів; всі курси повинні включати базовий, а потім може бути доповнений додатковим курсом, ДОПНВ навчання.
    -  Спеціалізований курс з перевезення в цистернах - 2 дн.
    -  Спеціалізований курс з перевезення речовин та виробів 1-го класу - 1 дн.
    -  Спеціалізований курс з перевезення радіоактивних матеріалів 7-го класу - 2 дн.
    -  Спеціалізовани курс з перевезення небезпечних вантажів без перевищення максимальних кількостей на транспортну одиницю, вказаних у підрозділі 1.1.3.6 додатка А ДОПНВ - 2 дн.
    - Спеціалізований курс з навчання вантажників, пакувальників та інших осіб - 2 дн.Для того щоб записатись на навчання потрібно заповнити документи:
         
         -  для приватних осіб - Заявку,
  
         -  для організацій - Заявку та Подання

Та надати копії документів:
    - копія паспорту ( дві перших сторінки та приписка ).
    - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру ПДВ.
    - копія посвідчення водія ( з обох сторін ).
    - копія медичної довідки встановленого зразку ( з обох сторін ).
    - копія трудової книжки ( перша і остання сторінки ) або трудової угоди,  або технічного паспорту на власний автомобіль, або
       довіреність, або Подання - (для підтвердження стажу керування, останні 3 роки )
    - фотографія 4х5.Якщо у вас виникли додаткові питання, будь ласка, зателефонуйте нам за телефоном (0352) 43-10-95    моб. (067) 74-76-724
Copyright  © 2000 - 2017, "Ternopil - Logistic". All rights reserved