ППЗІІФ "Тернопіль - Логістік"

ППЗІІФ "Тернопіль - Логістік"

Перевізні документи      Перелік і кількість перевізних документів при перевезенні небезпечних вантажів, а також їх зміст залежать від:
    - виду та кількості перевезених небезпечних вантажів;
    - способу перевезення небезпечного вантажу;
    - маршруту перевезення небезпечного вантажу.
 
     При перевезенні небезпечних вантажів по території України (у тому числі і в режимі ДОПНВ / ADR) можуть мати місце такі перевізні документи:
    - Транспортний документ;
    - Письмові інструкції;
    - ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
    - Свідоцтво про допущення транспортних засобів до перевезення певних небезпечних вантажів;
    - Свідоцтво про завантаження контейнера;
    - Узгодження маршруту дорожнього перевезення небезпечних вантажів;
    - Посвідчення особистості кожного члена екіпажу транспортного засобу з фотографією;
    - Копія затвердження виданого компетентним органом.
    - Документи, запропоновані іншими правилами.

            Загальні вимоги до перевізних документів при перевезенні небезпечних вантажів

     Забезпечення безпеки життя і здоров'я людей, а також захист обладнання від пошкоджень мають першочергове значення при перевезенні небезпечних вантажів і вимагають особливої уваги до інформації, яка вказується у документації. При визначенні вимог до перевізним документам при перевезенні небезпечних вантажів керуються наступним основним принципом:
    Чим складніше документи і чим більше їх кількість, тим більша ймовірність помилки або недогляду. Тому кількість перевізних документів при перевезенні небезпечних вантажів зведено до мінімуму, а вимоги до документації прості і зводяться тільки до забезпечення наявності основної інформації, використовуючи яку можна за допомогою посилань оперативно отримати іншу необхідну інформацію. Так, за останні роки були скасовані наступні перевізні документи:

       - Декларація вантажовідправника;
       - Копія багатосторонньої угоди.

     Завдання перевізних документів при перевезенні небезпечних вантажів складається в забезпеченні наявності точної, надійної інформації про перевозяться небезпечні вантажі, що відповідає нормативним вимогам. Достовірна і точна інформація, предаваемая між суб'єктами, що несуть відповідальність за документування, упаковку та оброблення небезпечних вантажів забезпечує безпеку і ефективність перевезення небезпечних вантажів. Якщо відповідна інформація про небезпечний вантаж відсутня, то фактично неможливо правильно організувати перевезення такого вантажу.
 
   Наприклад:
Спробуйте визначити вимоги до перевезення:
    1. алкилбензолсульфокислоты;
    2. небезпечного вантажу № ООН 2586 АЛКИЛСУЛЬФОКИСЛОТА РІДКА ( алкилбензолсульфокислота ), 8 клас, група упаковки III.
  
      Вважається, що найбільш повною інформацією про небезпечний вантаж володіє відправник, і він передає необхідні елементи цієї інформації іншим учасникам перевезення небезпечних вантажів. Крім того, при перевезенні небезпечних вантажів перевізні документи підтверджують відповідність транспортних засобів установленим вимогам, кваліфікацію водіїв, містять інформацію про правильні дії у випадку аварії та заходи безпеки при обробці вантажів, а також визначають маршрут перевезення небезпечних вантажів.
ДОПНВ - свідоцтво

Письмові інструкції

Свідоцтво про допущеннятранспортного засобу до перевезення визначених небезпечних вантажів


Якщо у вас виникли додаткові питання, будь ласка, зателефонуйте нам за телефоном (0352) 43-10-95    моб. (067) 74-76-724
Copyright  © 2000 - 2017, "Ternopil - Logistic". All rights reserved