ППЗІІФ "Тернопіль - Логістік"

ППЗІІФ "Тернопіль - Логістік"

ППЗІІФ "Тернопіль - Логістік"

ППЗІІФ "Тернопіль - Логістік"

"Код 95"
Наша фірма допоможе Вам в отримані кваліфікаційної картки водія (Код 95).

Картка та свідоцтво видається на 5 років (але не більше терміну дії водійського посвідчення)Це свідоцтво засвідчує професійну компетентність водія транспортного засобу надавати послуги з перевезення пасажирів та/або вантажів автомобільним транспортом відповідно до Порядку підтвердження професійної компетентності водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 18 листопада 2020 року №789, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16 лютого 2021 року за №198/35820.

Цим свідоцтвом водій підтверджує професійну кваліфікацію відповідно до Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР), Закону України "Про автомобільний транспорт", а також Хартії Якості міжнародних автомобільних вантажних перевезень в системі багатосторонньої квоти ЄКМТ, підписаної міністрами транспорту країн - членів Міжнародного Транспортного Форуму 28 травня 2015 року в м. Лейпциг.

Потрібно надати копії документів:
    - копія паспорту ( дві перших сторінки та місце проживання ).
    - копія посвідчення водія ( з обох сторін ).
    - копія закордонного паспорту ( 1 сторінку ).
    - фотографія 4х5.


Якщо у вас виникли додаткові питання, будь ласка, зателефонуйте нам за телефоном (0352) 43-10-95    моб. (067) 74-76-724
Copyright  © 2021 "Ternopil - Logistic".